EZERA MĀJAS VIESIEM PIEDĀVĀJAM BEZ MAKSAS

Velosipēdu īri

Liepājā izveidots jauns veloceliņu tīkls. Tas ved pa parkiem, paralēli pludmalei, pa Promenādi un ielām. Celiņš aprīkots ar velo novietnēm un labiekārtotām atpūtas vietām. Protams, ka neaizmirstama velo braukšana ir pa Liepājas pludmali. Liepājas pludmale ir tam piemērota, jo smiltis ir gana stingras!  Ezera mājā piedāvājam velo ceļvežus.

Karostas cietuma apmeklējumu

Karostas cietums ir vienīgais militārais cietums Eiropā, kas atvērts tūristiem. Tas ir viens no populārākajiem Liepājas un Latvijas tūrisma objektiem, ko gadā apmeklē desmitiem tūkstoši cilvēku.

Zāļu tējas

Zināšanas par zāļu tējām, to ievākšanu un sagatavošanu pārmantotas no Ezera mājas saimnieces vecmāmiņas, kas bija īsta zāļu sieva. Viņa vasarā savu brīvo laiku vislabprātāk pavadīja mežā vai pļavā. Visa ģimene tika iesaistīta tēju lasīšanā. Zāļu tēja ir ne tikai veselīga, bet arī garda. Ezera mājā iespējams nogaršot dažādas zāļu tējas, kā arī uzzināt par to vērtīgajām īpašībām.

Transfēru no autoostas vai dzelzceļa stacijas

Ja ierodaties Liepājā ar sabiedrisko transportu, piedāvājam Jūs sagaidīt autoostā / stacijā.


IESAKĀM

Liepājas pludmale

Liepājas pludmalē ir visbaltākās un vissmalkākās smiltis. Tā ir ideāla laiskai atpūtai, sporta aktivitātēm, garām vai romantiskām pastaigām, velo braukšanai. Starp citu, pilsētas pludmales dienvidu daļā ir nūdistu pludmales zona.

Pētertirgus

Tirgus atrodas tikai 5 minūšu gājiena attālumā no Ezera mājas. Tirgus ir atvērts katru dienu. Tur var nopirkt svaigus augļus, dārzeņus, piena produktus, zivis, gaļu, kūkas un smalkmaizītes.

Karosta

Karostas valdzinošais skarbums. Vai skarbais valdzinājums. Karosta ir viens no neparastākajiem apskates objektiem Latvijā. Tā var patikt vai nepatikt, bet noteikti neatstāj vienaldzīgu. Karosta ir lielākā vēsturiskā militārā teritorija Baltijā. Karostā atrodas augstākā kupolceltne Baltijā – Sv.Nikolaja pareizticīgo Jūras katedrāle, izgriežamais metāla konstrukciju tilts pār Karostas kanālu, kas ir unikāls inženiertehniskais piemineklis. Un, protams, Karostas cietums! Neaizmirstiet apmeklēt Redana fortu, kur ierīkots Karostas un Neatkarības cīņu muzejs!


PIEDĀVĀJAM

Ekskursijas pa pilsētas centru ar kājām vai auto, kā arī citas ekskursijas pa Liepājas apkārtni.


NODERĪGAS SAITES

Apartamentu īre Liepājā www.apartamenti.lv

Karostas cietums un citas lietas par un ap Karostu www.karostascietums.lv

Liepājas tūrisma mājas lapa www.liepaja.travel

Liepājas pasākumu kalendārs kalendars.liepaja.lv